Українські пенсії в ОРДО: як отримати свої виплати

Read Time:51 Second

Жителі ОРДЛО, які мають право отримувати українську пенсію, можуть отримати свої виплати, однак потрібно виконати деякі умови. Для цього, такої категорії громадян, потрібно буде звернутися до Пенсійного фонду України особисто.

Міністр соціальної політики Марина Лазебная розповіла, що в Україні просто немає даних про пенсіонерів, які залишилися на тимчасово непідконтрольних українському уряду Донбасі, і при це жодного разу після 2014 року не зверталися до ПФУ на підконтрольній території.

Про це пише УРА-Інформ з посиланням на Донпрес.

«Фактично ми сьогодні не знаємо про долю близько 150 тисяч пенсіонерів. Це болюче питання, адже людина може бути маломобільних, не може прийти — я не знаю, що з цими людьми, і це правда», — заявила Лазебная.

Вона також зазначила, що на даний момент офіційно зареєстровано 660 тисяч осіб пенсіонерів з непідконтрольних територій. Вони отримують пенсії тільки в тому випадку, якщо зареєстровані, як ВПЛ.

«Якщо ця пенсія зароблена в Україні, є стаж, то людина повинна отримувати цю пенсію. Але ця людина повинна» прийти в Україну «, — зазначила міністр.

Раніше ми повідомляли, що в ПФУ опублікували важливу інформацію для пенсіонерів.

About Post Author

kiman

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Share via
Copy link