Столична програма модернізації зовнішнього освітлення не виконується повністю

У столиці триває програма модернізації вуличного освітлення, в рамках якої встановлюють сучасне LED-освітлення на низці об’єктів, включаючи вулиці, бульвари, шосе, прибудинкові території, парки та бульвари столиці. За підсумками 2018 року у Києві встановили понад 12 тисяч сучасних LED-світильників. На це витрачено більше 300 млн грн.

Время чтения: 38 Секунд

Як відзначають у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, "модернізація мереж зовнішнього освітлення – це передусім безпекова складова. Впродовж 5-6 років в планах змінити всі світильники у столиці на сучасне LED-освітлення".

Але, як наголошують експерти, програма не опрацьована до кінця. Адже, окрім ламп, необхідно обслуговування (а у багатьох районах і повна заміна) стовпів освітлення та ліній електромереж, що їх з’єднують. Нині у Києві використовуються, насамперед, металеві стовпи. Їх кожного року необхідно, принаймні, фарбувати. Крім того, вони несуть значну небезпеку для обслуговуючого персоналу та, навіть, пересічних громадян в разі обриву електромережі. Як пояснюють у Департаменті, це робиться з метою осучаснення вулиць.

При цьому експерти наголошують, що використання бетонних стовпів не лише значно зменшило б фінансування на обслуговування, а й є істотно кращим з погляду безпеки.

Счастлив
Счастлив
0 %
Печален
Печален
0 %
Взволнован
Взволнован
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Сердитый
Сердитый
0 %
Удивлён
Удивлён
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий