Класи компресійного трикотажу

З проблемою варикозного розширення вен, на жаль, знайома велика кількість людей.

Время чтения: 2 Мин. , 3 Секунд

І це не дивно: кожен день наші ноги витримують величезне навантаження, і причини у цього можуть бути різні. Тяжка робота або регулярні заняття спортом дають про себе знати. 

Завдяки такому винаходу, як компресійна білизна, ви назавжди забудете про венозні захворювання нижніх кінцівок.

XYWq0VQw5ruxXhx4MxdPF7gw7XeIi4c1oO0Mny4xBadS1l_l3FNxLyjkLYbzjj8TbKk2OysznnNgmpe9eRsiDrM_JUu9dAMzfEgqYs-C9tVW0OgaTDPGG4nxguqN_kPwwODnbwpv

Особливості медичного трикотажу та його класи

Компресійний трикотаж – це переплетені в особливому порядку нитки поліестеру, еластану та бавовни. Така тканина дозволяє створювати вироби, які покращують відтік крові з кінцівки, але при цьому дозволяють шкірі “дихати” без жодних перешкод. Даний виріб використовують для профілактики та лікування варикозу, тромбофлебіту, тромбозу, хронічної венозної недостатності, посттромботичної хвороби, лімфедеми. Компресійна білизна також необхідна після операцій. Як правило, використання компресійного трикотажу не викликає неприємних відчуттів. Навпаки, при надяганні правильно підібраного трикотажу відразу ж виникає відчуття полегшення та поліпшення стану. Проте перш ніж придбати такий виріб, слід для початку визначитися з потрібним класом компресії. 

Якщо ви не маєте серйозних захворювань, то можна обмежитися першим класом компресії. Такий медичний трикотаж буде корисним для мандрівників, людей, які проводять багато часу в транспорті, або за робочим столом в офісі.
Виріб другого класу компресії звужує та зміцнює розширені вени, перешкоджає накопиченню міжклітинної рідини. З його допомогою Ви скоріше стабілізуєте стан ніг. Такий компресійний трикотаж підійде для тих, хто має досить серйозні, і використовувати даний клас виробу можна тільки з дозволу лікаря.

Рішення про його використання приймає лікар-флеболог, враховуючи всі можливі протипоказання. Трикотаж чинить сильний вплив на вени, допомагає боротися з лімфатичними набряками. Придбати його можна лише за рецептом. 

Останній клас виробу – четвертий – використовується при серйозному порушенні лімфообігу. Великий тиск стимулює м’язове скорочення, унаслідок чого судини стискаються і виштовхують кров угору, у напрямку до серця. Сильна компресія сприяє виділенню в кров плазміногену, який розріджує кров і запобігає утворенню згустків.

Тож не слід самостійно обирати потрібний медичний компресійний трикотаж, оскільки неправильно підібраний клас компресії може викликати ще більше проблем зі здоров’ям. А для того, щоб компресійний трикотаж був більш ефективним і не нашкодив, важливо правильно підібрати розмір. Для цього вимірюється обхват ноги в декількох місцях, і потім він звіряється з розмірною таблицею виробника. У деяких випадках компресійна білизна виготовляється індивідуально під замовлення замовника. 

Якщо Ви хочете купити компресійну білизну, слід заздалегідь проконсультуватися з лікарем і підібрати максимально ефективний у Вашому випадку виріб. Ціна на компресійний трикотаж формується залежно від якості, виробника, країни виробництва, кольору, класу компресії та навіть розміру. Купити такий виріб можна майже у будь-якому спеціалізованому медмагазині серед їх розмаїття. А якщо Ви бажаєте купити якомога якісніший медичний трикотаж, рекомендуємо ознайомитися с асортиментом виробів на сайті.

Счастлив
Счастлив
0 %
Печален
Печален
0 %
Взволнован
Взволнован
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Сердитый
Сердитый
0 %
Удивлён
Удивлён
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий