Кредит для бізнесу або де взяти 5 мільйонів гривень під заставу

Якщо ви шукаєте додаткове фінансування для свого малого бізнесу, то позика часто є найшвидшим і найпростішим шляхом.

Время чтения: 1 Мин. , 32 Секунд

Тим не менш, кредит для бізнесу доступний як ніколи, тому важливо зробити правильне рішення.

Кредит для бізнесу або де взяти 5 мільйонів гривень під заставу

Як знайти кредити для малого бізнесу

Починаючи шукати оборотні кошти під заставу, слід задати собі декілька питань.

  • Скільки мені треба позичити? Як правило, чим більший кредит, тим складніше буде знайти кредитора. Намагаючись позичити мінімальну суму, яка потрібна вже зараз, фінансова компанія Safra Finance прийме позитивне рішення максимально швидко.
  • Як довго можна не повертати кредит? Для тих, хто бере оборотні кошти під заставу і хоче повернути позику протягом дуже короткого періоду, то Safra Finance може запропонувати найвигідніших для цього умови. Доступні процентні ставки для різних термінів.
  • Як швидко потрібні гроші? Хоча зараз у багатьох кредиторів є приємні пропозиції щодо позик, які обіцяють, що гроші будуть надані протягом кількох годин або днів, але не всі виконують обіцянки. З Safra Finance представники бізнесу точно не будуть розчаровані.
  • Наскільки це безпечно? Кредитори обов’язково пропонують заставу. Позика під заставу означає, що матеріальні активи, такі як майно або транспортний засіб, використовуються як гарантія того, що борг буде повернено. Кредитор зможе продати цей актив, щоб повернути свої гроші. Тому простіше отримати кредит під заставу, ніж кредит без застави, тому бізнесу треба вирішити, чи готовий ви піти цим шляхом.

Отримання кредиту для бізнесу з поганою кредитною історією

Перш ніж подавати заявку на кредит, варто перевірити кредитний рейтинг свого бізнесу. Чим краще кредитний рейтинг бізнесу, тим більша ймовірність того, що віе знайдете кредит та отримає вигідніші процентні ставки.

Фінансова компанія Safra Finance може розглянути варіанти надання кредиту під заству бізнесу з поганою кредитною історією. Бізнесу можуть бути доступні кредитні кошти від п’ятдесяти тисяч гривень до п’яти мільйонів гривень. Приємним бонусом є гнучкий графік платежів, а також відсутність доводити свою платоспроможність великим пакетом документів. Усі послуги можна отримати онлайн, що дуже зручно у сучасному світі. Мати справу з Safra Finance означає мати справу підприємцями з 15-річним досвідом роботи. 

Счастлив
Счастлив
0 %
Печален
Печален
0 %
Взволнован
Взволнован
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Сердитый
Сердитый
0 %
Удивлён
Удивлён
0 %
Copy link