Польська вища освіта — двері в майбутнє для українців

Read Time:1 Minute, 49 Second

Відразу після школи більшість ще не бачить себе фахівцем в якійсь сфері і взагалі сумніваються в професії. Роки в університеті допомагають перейти від стадії школяра до стадії дорослої людини, яка впевнена в своїх бажаннях і має точну мету. Щоб університет став буфером між дитинством і дорослим життям, потрібно правильно вибрати не тільки напрямок, але і країну навчання, сам університет. До цього рішення потрібно поставитися з усією серйозністю, тому що саме воно відкриє двері до наміченого.

ВНЗ України можуть запропонувати великий вибір спеціальностей і хороших викладачів, але диплом українського університету приймають тільки на території країни. Щоб отримати європейський диплом, який з радістю приймають в будь-якій країні Європи, не потрібно далеко їхати. Кращим рішенням, в такому випадку, являється Польща.

Чому варто звернути увагу на польські університети?

  • Країна-сусідка України — дістатися додому і на навчання не є проблемою. Зараз в Польщу і назад ходять автобуси, поїзди, літають літаки.
  • У Польщі дуже лояльно ставляться до українців, пристосуватися до життя буде легше, ніж здається.
  • Для вступу в польські університети не потрібно здавати ЗНО. Потрібно лише сертифікат, що підтверджує знання польської або англійської мови на рівні B2. Додаткові іспити можливі для таких спеціальностей, як біотехнології або архітектура.
  • Ціни на навчання не на багато вище українських, а іноді навіть нижче.
  • Маючи підтвердження статусу студента можна отримати не тільки візу, але і спеціальний дозвіл на проживання (karta czasowego pobytu).
  • Є можливість поїхати на навчання за обміном в інші країни Європи.
  • Навчання проходить з використанням сучасних методів, матеріалів і обладнання.

Вища освіта в Польщі — це не те, чого варто боятися, адже є організація, яка допоможе від першого кроку до останнього. Slavic Languages Center — це компанія, яка більше 10 років займається відправкою студентів на навчання в Польщу. На сайті https://slavic-center.com.ua/uk/vishha-osvita-v-polshhi/ можна докладніше подивитися список ВНЗ, вимоги і ціни.

Звернутися до Slavic Languages Center — це звернутися до професіоналів своєї справи. Кваліфіковані співробітники зроблять все для вашого вступу від А до Я: допоможуть з документами, вибором і устаткуванням в Польщі. Компанія також пропонує курси польської мови, які починаються вже в Україні. Це дуже зручна опція, щоб знати мову до від'їзду. Не відкладайте таке важливе рішення в довгий ящик. Звертайтеся в Slavic Center вже зараз!

 

About Post Author

kiman

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Share via
Copy link