Українка Черкасова вийшла в півфінал Олімпіади в боротьбі

Представники України продовжують виступи на Олімпійських іграх в Токіо. Нещодавно стартували змагання борців.

Сьогодні, другого серпня, в боротьбу вступила українка Алла Черкасова. У категорії до 68 кілограм вона зуміла здобути вже дві перемоги. Українка в 1/8 фіналу впевнено перемогла Агнешку Вещек з Польщі. Підсумковий рахунок – 11: 0 на користь представниці України, пише УРА-Інформ.

У поєдинку за вихід в півфінал представниця України зустрічалася з Ганною Шель з Німеччини. Алла Черкасова також була сильнішою німкені – 6: 0. Таким чином, вона вийшла в півфінал змагань у Токіо.

За вихід у фінал українка проведе бій з іще представницею США Тамір Менса-Сток. Американка є чинною чемпіонкою світу в цій ваговій категорії. Українці буде дуже важко, але вона вже не раз доводила, що може боротися з найсильнішими борцями світу.

Черкасова о 12:15 проведе півфінальну сутичку, яка визначить, в золотий або бронзовий фінал потрапить українка.

Раніше ми повідомляли, що українець Хаммам програв в сутичці за бронзу росіянину на Олімпіаді в Токіо.