Ще один депутат від партії ОПЗЖ потрапив до мережі СБУ – виявилося, що він діяв як інформатор для ФСБ у Донецькій області.
Про це повідомив телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», передає «УРА-Інформ».
«За нашими даними, це Віталій Підгорний, депутат Дружківської міськради. Таким чином, він виявився однією з ключових фігур у мережі ФСБ, яку співробітники СБУ розкрили ще у березні 2023 року. В результаті операції було затримано ще чотирьох його спільників», – сказано на початку.
За інформацією, отриманою від джерел, Підгорний використовував свій особистий автомобільний транспортний засіб для прихованої фіксації геолокації укріпрайонів, блокпостів та складів боєприпасів за вказівкою своїх контактів із ФСБ.
![](https://ura-inform.com/wp-content/uploads/2024/04/image-103.png)
Правоохоронці стверджують, що його завданням також було відстеження пересування військових колон та визначення місцезнаходження залізничних станцій, де відбувалося розвантаження озброєнь Збройних сил України.
Окупаційні сили сподівалися знайти вразливі точки в обороні міста Дружківки. Тепер, приєднавшись до своїх “колег” у в’язниці, депутату загрожує до 15 років позбавлення волі за його зраду та участь у діяльності проти національної безпеки», – сказано наприкінці.
Нагадаємо, у Німеччині закликали припинити постачання зброї до України: деталі скандалу.