Україна завоювала третю медаль на Олімпійських іграх в Токіо

Час читання:39 Секунд

Черговий день на Олімпіаді в Токіо стартував з дуже приємних новин для України. Наша збірна завоювала третю медаль, знову бронзову.

Олена Костевич і Олег Омельчук посіли третє місце в змішаному командному змаганні в стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів. У кваліфікаційному раунді Костевич – Омельчук показали третій результат, поступившись представникам ОКР лише за додатковими показниками. Таким чином, український дует потрапив в бронзовий фінал, пише УРА-Інформ.

У боротьбі за медаль українці зустрічалися з представниками Сербії і в напруженому поєдинку зуміли здолати своїх суперників з рахунком 16:12.

Це перша медаль для українських стрільців в Токіо. В особистих змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета з 10 метрів українці двічі були четвертими Павло Коростильов і Олена Костевич фінішували на цих місцях.

Раніше ми повідомляли, що українські тенісистки продовжують успішний виступ на турнірі.