Site icon

Україна завоювала третю медаль на Олімпійських іграх в Токіо

Olena Kostevych, left, and Oleh Omelchuk, of Ukraine, react after their mixed team 10-meter air pistol at the Asaka Shooting Range in the 2020 Summer Olympics, Tuesday, July 27, 2021, in Tokyo, Japan. The Ukrainian team went on to take the bronze medal. (AP Photo/Alex Brandon)

Черговий день на Олімпіаді в Токіо стартував з дуже приємних новин для України. Наша збірна завоювала третю медаль, знову бронзову.

Олена Костевич і Олег Омельчук посіли третє місце в змішаному командному змаганні в стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів. У кваліфікаційному раунді Костевич – Омельчук показали третій результат, поступившись представникам ОКР лише за додатковими показниками. Таким чином, український дует потрапив в бронзовий фінал, пише УРА-Інформ.

У боротьбі за медаль українці зустрічалися з представниками Сербії і в напруженому поєдинку зуміли здолати своїх суперників з рахунком 16:12.

Це перша медаль для українських стрільців в Токіо. В особистих змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета з 10 метрів українці двічі були четвертими Павло Коростильов і Олена Костевич фінішували на цих місцях.

Раніше ми повідомляли, що українські тенісистки продовжують успішний виступ на турнірі.