Як вибрати металевий паркан

Огорожа будинку, дачі чи комерційного об’єкта має бути надійною та розрахованою на тривалу експлуатацію. Варіантів облаштування паркана дуже багато.

Время чтения: 2 Мин. , 20 Секунд

За типом матеріалів для секцій розрізняють бетонні, цегляні, дерев’яні, шиферні, кам’яні та металеві огорожі. За структурою вони можуть бути провітрюваними (пропускають повітря і сонячні промені) та глухими (без просвітів). Останні більш надійно захищають від сторонніх поглядів, несанкціонованого проникнення людей та тварин, проте не всім подобається жити «за стіною».

Чому для огорожі обирають метал? 

Серед власників домогосподарств усе актуальнішими стають металеві паркани, оскільки вони мають одразу кілька важливих переваг:

  • на відміну від деревини, не гниють і не пліснявіють;
  • не бояться вогню і навіть здатні протистояти його розповсюдженню земельною ділянкою;
  • витримують екстремальні перепади температур;
  • за умови правильного захисту від корозії можуть прослужити понад 20–30 років;
  • гарантують нижчу ціну порівняно з бетонними та дерев’яними аналогами.

Звісно, металеві паркани періодично потрібно чистити від іржі, обробляти спеціальними антикорозійними засобами та фарбувати. Проте більш складного догляду вони не потребують. При цьому встановити таку огорожу не складно, як і в разі потреби відремонтувати чи замінити окремі секції.

Найпопулярніші види металевих парканів

Щоб замовити огорожу, потрібно вибрати одну з конструкцій, яка більше підходить для вашої ділянки. Найбільший попит в Україні мають 4 види металевих парканів:

  1. Зварна сітка. Легкі та водночас міцні секції виготовляють з оцинкованого дроту або із залізного дроту, захищеного порошковою фарбою. За особливостями конструкції розрізняють три варіанти: «Рубіж» (з додатковими ребрами жорсткості), «Кольчуга» (зі збільшеним діаметром металевих прутів) та «Бар’єр» (із захисною верхньою планкою). Монтувати секції доволі просто, а термін їх експлуатації становить не менш ніж 10 років. Це оптимальний варіант за співвідношенням ціна/якість. Найчастіше його застосовують там, де недоречні глухі огорожі, наприклад, на дачній ділянці чи у дворі багатоквартирного будинку.  
  2. Паркан-жалюзі. Секції виготовляють з оцинкованого профілю і захищають полімерним порошковим покриттям. Якщо встановити додаткові ребра жорсткості, паркан може бути висотою до 2 м. Він вільно пропускає повітря, захищаючи від сторонніх очей. Найчастіше такі жалюзі використовують у місцях підвищеної вологості (біля водойм), щоб запобігти виникненню парникового ефекту.  
  3. Паркани з металевого штахетника. Зовні секції нагадують традиційну дерев’яну огорожу. Металоштахетник може бути різного розміру й кольору. Він здатен пропускати світло під час монтажу тільки з одного боку, а може й бути глухим у разі подвійного шахового заповнення. Штахетник із металу прослужить набагато довше від дерев’яного завдяки надійному оцинкованому чи полімерному захисному шару. 
  4. Паркан ранчо. Візуально огорожа імітує дерев’яну конструкцію з брусів або дощок. Вона має дуже естетичний вигляд і легко комбінується з будь-якими будматеріалами. Секції складаються з горизонтальних ламелей, які можна розташовувати на різній відстані одна від одної. Вони виготовляються з алюмінію чи оцинкованого металу, тому прослужать не одне десятиліття. 

Після вибору виду огорожі її вартість буде зручно самостійно розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора. У компанії «Бона Трейд» також допоможуть вирішити питання із вхідними та в’їзними групами. В єдиному стилі з парканом фахівці виготовлять хвіртки, відкатні чи двійчасті автоматичні ворота.

Счастлив
Счастлив
0 %
Печален
Печален
0 %
Взволнован
Взволнован
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Сердитый
Сердитый
0 %
Удивлён
Удивлён
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий