Українець Романчук з найкращим часом вийшов у фінал на ОІ-2020

Українські плавці продовжують показувати хороші результати на Олімпійських іграх в Токіо. Так на дистанції 1500 метрів вільним стилем у фінал вийшли відразу два представники України.

Михайло Романчук зумів не тільки виграти свій заплив, але і також показав кращий результат серед усіх учасників попередніх запливів. Його результат – 14.45,99. Роберт Фінке, який показав другий результат, програв українцю трохи більше секунди, пише УРА-Інформ.

Також до фінального запливу потрапив й інший представник України Сергій Фролов. Він в своєму запливі був лише третім, але його результату 14.51,83 вистачило, щоб вийти у фінальний раунд з шостого місця.

Фінал у цій дисципліні відбудеться рано вранці першого серпня, в неділю.

У той же час в півфінал на дистанції 50 м вільним стилем пробився 19-річний українець Владислав Бухова. Він подолав дистанцію за 21,73 секунди. Це 5-й результат серед усіх учасників кваліфікації в 10 запливах і його особистий рекорд. У півфінал вийшло 16 кращих спортсменів за підсумками попередніх змагань.

Нагадаємо, що раніше Михайло Романчук завоював бронзу на дистанції 800 метрів вільним стилем.