Українець Хаммо програв в сутичці за бронзу росіянину на Олімпіаді в Токіо

Україна сьогодні, 30 липня, незважаючи на всі надії, не зуміла завоювати медалі на Олімпійських іграх в Токіо. Найближчим до нагороди був дзюдоїст Яків Хаммо, але він програв вирішальну сутичку.

Хаммо, який на останньому чемпіонаті світу перед Олімпіадою став третім, впевнено пройшов перші два раунди Олімпіади. Однак в чвертьфіналі він поступився представнику Японії Хісайоші Харасаві. Однак боротьба за медаль для українця на цьому не закінчилася, пише УРА-Інформ.

Хаммо у втішному поєдинку переміг представника Узбекистану Бекмурода Олтібоева. Його українцеві вдалося перемогти завдяки виконаному прийому ваза-арі на 1:08 хвилині сутички. У підсумку українець довів протистояння до перемоги і пройшов за поєдинок за бронзу.

Там він зустрівся з представником ОКР Тамерланом Башаевой, який є першим номером світового рейтингу. Сутичка закінчилася за підсумками чотирьох хвилин. Українець пропустив прийом від суперника, після чого той його втримав і переміг.

Раніше ми повідомляли, що українка Еліна Світоліна програла у півфіналі тенісного турніру і зіграє в матчі за бронзу.