Італія – переможець Євро-2020: хто став кращим гравцем турніру

Ось і підійшов до завершення чемпіонат Європи з футболу. У вирішальному поєдинку зустрічалися збірні Англії та Італії. Невеликими фаворитами вважалися представники Туманного Альбіону, які грали перед своєю публікою на Уемблі.

Саме англійці відкрили рахунок в матчі вже на другій хвилині, відзначився Шоу. Після цього британці грали більш на захист, ведучи в рахунку це було їхньою зброєю. Протрималося перевага господарів до половини другого тайму, поки Бонуччі, пише УРА-Інформ.

Після цього команди мали декілька непоганих шансів забити ще, але назвати їх 100% не можна. У підсумку переможця не виявили не тільки в основний час, але і в двох додаткових таймах. Переможець Євро-2020 визначався в серії пенальті. Першими помилилися італійці, але далі свої удари промазали англійці. У підсумку 3: 2 в серії пенальті виграла Італія і стала чемпіонів Європи.

Кращим гравцем турніру був визнаний воротар переможців Джанлуїджі Доннарумма.

Раніше ми повідомляли, що український форвард за крок від переходу в італійський клуб.