Україна на Євро-2020 перемогла Північну Македонію

Збірна України провела свій другий поєдинок на чемпіонаті Європи. Суперником підопічних Андрія Шевченка була команда Північної Македонії.

Українці були фаворитами зустрічі, як за версією букмекерів, так і за версією експертів. Підопічні Шевченко відразу заволоділи перевага, але ніяк не могли реалізувати його. Однак в середині тайму Ярмоленко замкнув подачу з кутового і відкрив рахунок в матчі. Через кілька хвилин Яремчук подвоїв перевагу української команди. У кінцівці тайму Україна могла забити ще, але не реалізувала свої моменти. Північна Македонія зусиллями Пандева відіграли один м’яч, але гол не бив зарахований через офсайд, пише УРА-Інформ.

На старті другого тайму македонці побігли відіграватися і заробили пенальті. Бущан відбив удар Аліоскі, але македонець був першим на добиванні – 2: 1. Македонці притиснули України, але не мали 100% шансів забити другий гол. Після удару зі штрафного Малиновського м’яч потрапив в руки гравцеві Північної Македонії. Сам Руслан підійшов виконати пенальті, але воротар потягнув удар півзахисника збірної України.

В підсумку матч так і закінчився з рахунком 2:1. Україна бере три пункти і продовжує боротьбу за вихід в плей-офф.