Як швидко оформити мікрокредит онлайн

Время чтения: 2 Мин. , 1 Секунд

Ніхто з нас не застрахований від тимчасових фінансових труднощів. Якщо кошти потрібні терміново, розв’язати проблему допоможуть МФО, що видають невеликі суми швидко і з мінімальними вимогами до позичальника. Оформити мікрокредит можна в режимі онлайн, а гроші на картку надходять одразу після перевірки даних і схвалення заявки.

Специфіка і переваги кредитування в МФО

Якщо вам потрібна невелика сума грошей, мікрокредитування стане чудовим рішенням, що має безліч переваг: 

  • Зручність і доступність. Ви можете оформити заявку онлайн у будь-який час.
  • Лояльність до позичальників. Вам не потрібно шукати поручителів і підтверджувати доходи: достатньо надати паспорт (у паперовому форматі чи ID-картку) та ІПН.
  • Оперативність. Процес прийняття рішення щодо кредиту автоматизовано, що дозволяє дуже швидко розглядати заявки. У більшості випадків клієнти отримують гроші протягом 10–20 хвилин.

Умови кредитування в різних мікрофінансових компаніях відрізняються та мають свої особливості. Більшість МФО видає в борг суми до 25 тисяч гривень на період до місяця. Найменша відсоткова ставка — 0,01% за добу користування позиченими грошима. 

Кошти потрібно повернути вчасно згідно з умовами договору, тому під час оформлення мікрокредиту варто адекватно оцінити свої можливості. Якщо ж позичальникові потрібна відстрочка, МФО найчастіше йдуть йому назустріч і пропонують пролонгацію угоди — продовження терміну дії кредиту без застосування штрафних санкцій.

Де і як отримати мікрокредит на картку?

Щоб знайти надійного позичальника, можна самостійно порівняти умови на різних сайтах, але на це прийдеться витратити чимало часу. Спростити пошуки допоможе платформа Portmone, де зібрані найпопулярніші МФО з переліком актуальних пропозицій. 

Якщо вас цікавлять онлайн кредити на картку, дійте за таким алгоритмом:

  1. На сайті або у мобільному застосунку Portmone оберіть розділ «Кредити» у каталозі послуг.
  2. Натисніть на іконку «Оформити кредит» і ознайомтеся з запропонованим списком МФО.
  3. Оберіть організацію з найпривабливішими для вас умовами позики та натисніть кнопку «Оформити».
  4. Вас буде переспрямовано на сайт кредитної компанії, де треба зареєструватися або авторизуватися.
  5. Заповніть заявку, вказавши бажану суму і персональну інформацію (зазвичай це паспортні дані, ІПН, номер мобільного та картки, на яку ви бажаєте отримати гроші).
  6. Надішліть запит. Якщо заявку буде схвалено, кошти надійдуть на вашу картку найближчим часом.

На сайті Portmone можна також погасити мікропозику. Для цього виберіть відповідну іконку зі списку в розділі «Кредити», вкажіть ваші дані та суму до оплати. Зарахування відбувається дуже швидко, а квитанцію ви знайдете в листі у вказаній вами електронній скриньці. 

Зазначимо, що на платформі Portmone можна також оплатити штрафи та податки, розрахуватися з надавачами комунальних послуг, оформити страховку, а також легко і безпечно вирішити безліч інших фінансових питань.

Счастлив
Счастлив
0 %
Печален
Печален
0 %
Взволнован
Взволнован
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Сердитый
Сердитый
0 %
Удивлён
Удивлён
0 %

Добавить комментарий