Пішов по стопах батька: син Шумахера виграв титул Формули-2

Син семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера, Мік Шумахер завоював титул чемпіона Формули-2. Про це пише УРА-Інформ.
Варто відзначити, що в спринтерських гонках останнього етапу спортивного сезону в Сахірі Мік фінішував 18-м. Це сталося через гальмування на старті, тому гума була зіпсована. Незабаром спортсмен вирушив на піт-стоп.
Головним конкурентом гонщика був Каллум Айлотт. Він міг фінішувати навіть другим і забрати бонус за найшвидше коло. Незважаючи на це, британський гонщик фінішував лише 11-м, що теж знаходиться за межами очкової зони.
Мік Шумахер випередив Каллума Айлотта на 14 очок.
Раніше повідомлялося, Мік Шумахер дебютує у Формулі-1 в сезоні 2021 р середу вранці було підтверджено, що німець підписав контракт з Haas. Таким чином, у 21-річний гонщик продовжує йти стопами свого батька.