Українці на ЧС з боротьби завоювали чотири медалі і п’ять олімпійських ліцензій

"Золото" в Нур-Султана виграв Жан Беленюк (вагова категорія до 87 кг), завоювавши титул дворазового чемпіона світу з греко-римської боротьби.

При цьому, Олександр Хоцяновський (125 кг) приніс Україні бронзову нагороду в турнірі борців вільного стилю.

У жіночій боротьбі дві срібні медалі – у Ірини Коляденко (65 кг) та Аліни Бережної (72 кг), але це не олімпійські категорії. В олімпійських категоріях ліцензії виграли бронзовий призер минулого ЧС Оксана Лівач (50 кг) та чемпіонка світу 2018 року Алла Черкасова (68 кг), які поступилися в бронзових фіналах на цьому ЧС.

На жаль, Андрій Яценко (57 кг), Михайло Михайлов (74 кг) і Валерій Андрейцев (97 кг), Юлія Благиня (53 кг), Юлія Ткач (62 кг) і Алла Белінська (76 кг) залишилися без ліцензій.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", лідер збірної України з греко-римської боротьби Жан Беленюк виграв золоту нагороду чемпіонату світу-2019, який проходить в Нур-Султана.

Українець став чемпіоном світу з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кг. Він у фіналі він переміг спортсмена з Угорщини Віктора Лерінца з рахунком 2: 1.