Київ-Баскет вийшов у фінал кваліфікації Ліги Чемпіонів

Поєдинок відбувся в Києві і закінчився перемогою "Баскета" з рахунком 73:63, відповідно: 14:14 16:18, 27:10, 16:21.

У перші два тайми гра велася "нарівні", однак після, київським спортсменам вдалося забрати першість і дотиснути противника до програшу в четверний стадії гри.

Найбільше під час матчу відзначився американець Кейсі Шеферд. Спортсмен, який виступає за Київ, зміг набрати 24 бали ефективності вже на тридцятій хвилині гри.

Відзначимо, що перемога для команди стала дебютним виграшем, що дозволить футболістам надалі поборотися за перемогу в рамках ЛЧ з іспанським "Бургосом". Гра відбудеться 26 і 29 вересня.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", Україна опустилася в позиціях в таблиці коефіцієнтів УЄФА на десяте місце, поступаючись свій рейтинг Нідерландам.