08:32 12.09.2019 | Спорт | Новини     укр | рус    Новини України
100230651:Polishuk

Українські паралімпійці завоювали три "золота" на ЧС з плавання

В перший день чемпіонату світу, який проходить в Лондоні, національна паралімпійська збірна України з плавання завоювала сім нагород.

Українські паралімпійці завоювали три

Як повідомляє в четвер, 12 вересня, Національний комітет спорту інвалідів України, Марина Піддубна початку золотий відлік України на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі S11. Українка показала час - 30,34 секунд і на 0,36 з випередила володарку "золота" Паралімпіади 2016 - Гюджі Лі з Китаю, яка стала третьою.

Переможну золоту естафету підхопив Ярослав Денисенко, який на дистанції в сто метрів на спині був кращим.

В кінці дня "золоту" крапку поставила Єлизавета Мерешко. Вона завоювала "срібло", лише на кілька секунд поступившись суперниці з Китаю. Таким чином китайська спортсменка встановила рекорд на дистанції 400 метрів вільним стилем, а потім на дистанції сто метрів брасом їй не було рівних - "золото".

Ще три "срібла" для України завоювали:

- Гаращенко Кирило - дебютант чемпіонату світу. Став другим на дистанції 400 метрів вільним стилем.

- Богодайко Євген - "срібло" на дистанції 50 метрів батерфляєм.

- Стеценко Анна - стала другою на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Таким чином, після першого змагального дня Україна з сімома нагородами посідає третє місце в турнірній таблиці загального заліку після РФ і Великобританії.

Нагадаємо, як повідомляв УРА-Інформ, українка Еліна Світоліна програла американці Серені Вільямс в півфінальному матчі Відкритого чемпіонату США. Як сказано в повідомленні Жіночої тенісної асоціації, опублікованому в п'ятницю, 6 вересня, протистояння тривало годину і 10 хвилин і завершилася 6: 3, 6: 1. Для тенісисток це був шостий очний поєдинок.

• 10:29 На Донбасі отримав поранення один український військовий
  • 22:27 Туреччину накрив потужний землетрус, четверо загиблих - ФОТО, ВІДЕО
  • 21:36 З'явилися нові подробиці про стрілянини в Німеччині
  • 20:30 У Закарпатській області чиновника спіймали на хабарі в 325 тисяч гривень
  • 19:13 Масове вбивство в Німеччині: всі загиблі були родичами - ЗМІ
  • 17:20 У Німеччині при стрільбі загинуло шестеро осіб
  • 17:10 Блогерша булу Виявлено в багатті під Ленінградом
  • 15:20 У Київській області п'яний офіцер тяжко поранив чоловіка