Українські паралімпійці завоювали три “золота” на ЧС з плавання

Як повідомляє в четвер, 12 вересня, Національний комітет спорту інвалідів України, Марина Піддубна початку золотий відлік України на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі S11. Українка показала час – 30,34 секунд і на 0,36 з випередила володарку "золота" Паралімпіади 2016 – Гюджі Лі з Китаю, яка стала третьою.

Переможну золоту естафету підхопив Ярослав Денисенко, який на дистанції в сто метрів на спині був кращим.

В кінці дня "золоту" крапку поставила Єлизавета Мерешко. Вона завоювала "срібло", лише на кілька секунд поступившись суперниці з Китаю. Таким чином китайська спортсменка встановила рекорд на дистанції 400 метрів вільним стилем, а потім на дистанції сто метрів брасом їй не було рівних – "золото".

Ще три "срібла" для України завоювали:

– Гаращенко Кирило – дебютант чемпіонату світу. Став другим на дистанції 400 метрів вільним стилем.

– Богодайко Євген – "срібло" на дистанції 50 метрів батерфляєм.

– Стеценко Анна – стала другою на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Таким чином, після першого змагального дня Україна з сімома нагородами посідає третє місце в турнірній таблиці загального заліку після РФ і Великобританії.

Нагадаємо, як повідомляв УРА-Інформ, українка Еліна Світоліна програла американці Серені Вільямс в півфінальному матчі Відкритого чемпіонату США. Як сказано в повідомленні Жіночої тенісної асоціації, опублікованому в п'ятницю, 6 вересня, протистояння тривало годину і 10 хвилин і завершилася 6: 3, 6: 1. Для тенісисток це був шостий очний поєдинок.