Ястремська “поступилася” Кузнєцовій в Цинциннаті

Українка поступилася росіянці у другому раунді турніру з рахунком в 6: 4, 6: 7 (7), 2: 6.

За загальною сукупністю суперництво на корті тривало близько двох годин тридцяти п'яти хвилин, протягом яких Кузнєцовій вдалося реалізувати 5 брейк-пойнтів з 14.

У свою чергу, 19-річна Ястремська змогла подати два ейси і зробити вісім непоправних помилок під час подачі.

Українка відчайдушно змагалася за перемогу, проте двічі не зуміла в потрібний момент відстояти свої подачі. За підсумком суперництва, українка виграла 4 гейми поспіль, однак не виборола перемогу на своїй подачі, не зумівши реалізувати два матчбола.

Поразка українську гордість наздогнала в третьому сеті матчу. За інформацією ЗМІ, в ході гри у Даяни Ястремської також була зафіксована травма.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", третя українська ракетка Леся Цуренко покине лави рейтингу "топ-40" Жіночої тенісної асоціації "WTA" вперше за поточний спортивний сезон.