Lovense: огляд смарт-іграшок для інтиму

Время чтения: 2 Мин. , 10 Секунд

Лише за останній рік вони випустили кілька новинок. Сподіваємось, що ця стаття допоможе вам вибрати ідеальний девайс для покращення вашого інтимного життя.

Компанія Лавенс була заснована у 2019 році в Сінгапурі, і з тих пір виготовляє інтимні гаджети з технологією «теледильдоніка», що передбачає можливість займатися віртуальним сексом з людиною на відстані. Це перша компанія, яка запропонувала концепцію смарт-іграшок для сексу і мастурбації. Їхня інноваційна продукція відрізняється високими технологіями, можливістю програмування та керування з будь-якої точки світу. Асортимент іграшок також спрямований на інклюзивність, задовольняючи потреби майже будь-якого типу тіла за допомогою різних видів стимуляції — від класичного вібратора в трусики до гнучкого мастурбатора.

Отже, почнемо з найпопулярнішої іграшки у світі кіберсексу — смарт-віброяйце Lovense Lush 3 (https://lovespace.ua/uk/products/smart-vibroyajce-lovense-lush-3). Яскраво рожевий вібростимулятор повністю виготовлений з медичного силікону, він оксамитовий на дотик та абсолютно безпечний для тіла. Завдяки анатомічній формі віброяйце підходить для тривалого носіння під одягом, поки потужні вібрації лоскочуть вагінальні стінки і точку G. Після підключення Lush 3 до вашого смартфону через безплатний мобільний застосунок Lovense Remote, ви можете створювати власні режими вібрації, змінювати інтенсивність стимуляції та навіть синхронізувати віброяйце з улюбленою музикою. Удосконалений хвостик-антена забезпечує стабільне підключення, а рівень захисту IPX7 робить цю іграшку повністю водонепроникною.

Якщо ви шукаєте потужну анальну іграшку з вібрацією, то Lovense Hush 2 стане ідеальним вибором. Ця «розумна» анальна пробка випускається у чотирьох розмірах, тому підійде як для новачків, так і для досвідчених практиків анальної стимуляції. Класична абсолютно гладка форма забезпечує комфортне введення, а надійний широкий обмежувач робить зручним і безпечним тривале використання. Надзвичайно потужна вібрація підсилить відчуття під час вагінального сексу для обох партнерів. Для хорошого ковзання і захисту від мікротріщин рекомендуємо попередньо змастити анус і пробку інтимним гелем на водній основі. Анальна пробка Lovense Hush 2 є унісекс іграшкою, тому підходить для використання як жінкам, так і чоловікам.

Найкращою чоловічою секс-іграшкою в асортименті бренду вважається смарт-мастурбатор Lovense Max 2 (https://lovespace.ua/uk/products/smart-masturbator-lovense-max-2), що дарує максимально реалістичні відчуття під час мастурбації. Цей інтерактивний мастурбатор вміє підключатися до еротичних відео для дорослих (перелік доступних сайтів зазначений на офіційному сайті виробника). Всередині пластикового корпусу знаходиться ніжний рукав, тобто штучна вагіна з внутрішнім рельєфом, який стимулює пеніс на 360 градусів за допомогою потужної вібрації та унікальної технології, що імітує скорочення м’язів піхви. Варто зауважити, що ця модель не є водонепроникною, тому для очищення треба виймати внутрішній рукав і промивати його окремо. Смарт-мастурбатор Lovense Max 2 можна підключити до смарт-вібратора Lovense Nora для синхронного задоволення: тепер ви і ваша кохана людина маєте можливість займатися віртуальним сексом на відстані.

Счастлив
Счастлив
0 %
Печален
Печален
0 %
Взволнован
Взволнован
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Сердитый
Сердитый
0 %
Удивлён
Удивлён
0 %

Добавить комментарий