Вперше за 10 років українець став чемпіоном Європи з вільної боротьби: подробиці епічного фіналу

Про це повідомляє УРА-Інформ, посилаючись на Твіттер НОК України.

Новим чемпіоном Європи з вільної боротьби у категорії до 79 кг став українець Василь Михайлов. Він виборов золото чемпіонату Європи-2023, який відбувся в хорватському місті Загребі.

Українцю вдалося здолати всіх суперників і впевнено дістатися фіналу, де він зустрівся з чемпіоном минулих змагань, греком Георгісом Кугіумцидисом.

Фінальна сутичка розпочалася із втрати першого залікового балу українця, але потім ситуація кардинально змінилася. Михайлов зумів зрівнятися з опонентом ще у першій половині бою, а в другій половині він заробив третій бал, який остаточно закріпив його перемогу (3:1).

Минулого разу Україна отримувала золотого призера у європейських змаганнях з боротьби у далекому 2013 році. Ним є Павло Олійник, який виступав у ваговій категорії до 96 кг.

Нагадаємо, 2 епічні бої за один вечір: на Близькому Сході готують унікальний вечір боксу за участю Усіка.