Українські біатлоністки повз топ-20: результати спринту на етапі КМ у Хохфільцені

Сьогодні, 11 грудня, в Хохфільцені стартував третій етап Кубка світу з біатлону. У стартовій гонці жінки змагалися в спринті.

Представниці України виступили не найкращим чином. Кращою серед українок стала Юлія Джима, яка з одним промахом показала 22 результат. Чисто всю дистанцію пройшла Дарина Блашко, проте вона стала тільки 24. Більше ніхто з українок не зумів влучити в очкову зону.

Про це пише УРА-Інформ.

45 результат показала Валя Семеренко, яка з двома промахами програла більш півтори хвилини переможниці. 59 місце, передостаннє, яке дозволяє взяти участь в гонці переслідування, зайняла Катерина Бех. У неї також два промахи. Ще більш невдало виступила Віта Семеренко. Вона також з двома промахами стала тільки 69.

Вельми несподівану перемогу здобула представниця Білорусі Динара Алімбековой, яка пройшла дистанцію чисто. На другому місці з одним промахом виявилася Тіріл Екхофф з Норвегії, яка програла білорусці трохи більше восьми секунд. Трійку замкнула Франциска Пройсс з Німеччини, яка програла переможниці майже десять секунд.

Раніше ми повідомляли, що стали відомі всі учасники плей-офф Ліги чемпіонів, українські клуби не пройшли далі.