Поразка від Іспанії – одна з найбільш розгромних в історії України

На жаль, це був не найкращий вечір для наших футболістів. Вже на другій хвилині зустрічі Кривцов заробив пенальті в наші ворота, який реалізував Рамос. Можливо, це деморалізував українців, але показати свою гру вони не зуміли. На 28 хвилині той же Рамос зумів забити головою, на цей раз не дуже надійно зіграв Пятов. Через кілька хвилин Фаті довів рахунок до розгромного.

Про це пише УРА-Інформ.

У другому таймі гра сильно не змінилася, Україна мала пару напівмоментів, але нічого 100%. У свою чергу Іспанія зусиллями Тореса довела рахунок до непристойного в кінцівці зустрічі – 4: 0.

Поразка з рахунком 0: 4 – це повторення найбільшого ураження в своїй історії для нашої команди. Вчорашні 0: 4 від Іспанії четверті в нашій історії. Раніше в кваліфікації Євро-1996 з таким же рахунком Україна поступилася Хорватії, на ЧС-2006 Іспанії в групі 4: 0 вже обігравала українців, а в 2011 наша збірна 0: 4 програла Чехії в контрольній грі.

Раніше ми повідомляли, що українські клуби дізналися суперників у кваліфікації Ліги Європи.