ЧЄ-2020 по біатлону: Семенов потрапив в топ-20 в гонці переслідування

Як повідомляє iSport.ua, в гонці переслідування на ЧЄ з біатлону могли брати участь два українські спортсмени. Однак не дивлячись на наданий шанс, на старт вийшов лише Сергій Семенов під 22-м номером, тоді як фінішував 33-м у спринті Руслан Ткаленко не вийшов на дистанцію.

Спочатку Семенов під час гонки піднявся на 16-е місце, але на що залишилися рубежах українець допустив п'ять промахів і в підсумку фінішував 18-м. Зокрема, відставання від лідера склало 2:18 хвилин.

Перше місце виборов білорус Сергій Бочарніков. Він стартував під п'ятим номером. Пройшовши три стрільби чисто, він перед останнім рубежем вигравав у найближчих конкурентів хвилину і навіть два промахи стоячи не завадили йому першим перетнути лінію фінішу. Решта два місця на п'єдесталі зайняли норвежці Лагрейд і Баккен.

Чемпіонат Європи з біатлону завершиться жіночої гонкою переслідування.

1. Сергій Бочарніков (0 + 0 + 0 + 2) 35: 03,9
2. Стурла Холм Легрейд (1 + 0 + 0 + 1) +6,7
3. Сіверт Гутторм Баккен (0 + 0 + 1 + 1) +23,9

18. Сергій Семенов (0 + 2 + 1 + 2) +2: 18,2

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", Дмитро Підручний завоював бронзову медаль для України в першій гонці на чемпіонаті Європи з біатлону, який стартував в білоруських Раубічах.