“Челсі” здобула перемогу над “Тоттенхемом” в лондонському дербі

Зустріч пройшла в суботу, 22 лютого, і завершилася з рахунком 2: 1 на користь футбольної команди "Челсі". На 15-й хвилині синіх вивів вперед Олів'є Жиру. На початку другого тайму перевага "Челсі" подвоїв Маркос Алонсо. На 89-й хвилині захисник "аристократів" Антоніо Рюдігер забив м'яч у своїх ворота.

Перемога дозволила команді набрати 44 очки і зайняти четверте місце в турнірній таблиці. "Тоттенхем" з 40 очками розташовується на п'ятій позиції.

У наступному турі "Челсі" 29 лютого на виїзді зустрінеться з "Борнмут". "Тоттенхем" днем ​​пізніше на своєму полі прийме "Вулверхемптон".

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-.Інформ", серед усіх учасників турніру чемпіонату Європи з футболу, в української збірної самий насичений графік товариських матчів.