ЧС-2020 по біатлону: Підгрушна і Джима потрапили в топ-20 гонки переслідування – ВІДЕО

Відзначимо, Олена Підгрушна з чотирма промахами фінішувала 13.

З чотирма колами штрафу на 19 місце прийшла Юлія Джима. Крім того, стільки ж промахів зробили і сестри Семеренко. Зокрема, Віта посіла 39 місце, а Валя не потрапила в залікову зону – 43 позиція.

Перше місце завоювала італійська біатлоністка Доротея Вірер. За попередньою інформацією, спортсменка допустила лише один промах по ходу дистанції, показавши результат 29: 22.0.

Друге місце у німкені Деніз Херрман (+9.5 і три промахи), третьою стала норвежка Марті Ройселанд (+13.8, також 3 кола штрафу).

Варто додати, що сьогодні також відбудеться гонка переслідування серед чоловіків. На дистанцію вийдуть Дмитро Підручний, Артем Прима, Сергій Семенов і Антон Дудченко.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", Міжнародний Союз біатлоністів прийняв рішення дискваліфікувати російську біатлоністку Світлану Слєпцову, яка порушила антидопінгові правила і позбулася відразу семи чемпіонських медалей.