Динамо впевнено розгромило ПФК Львів

Як зазначається, рахунок в матчі відкрив Микола Шапаренко, який на 11-й хвилині головою спрямував м'яч у кут воріт після навісу від Миколенко. До перерви Віктор Циганков подвоїв перевагу киян, реалізувавши пенальті. Через шість хвилин Динамо залишилося удесятьох – другу "жовту" отримав Сергій Сидорчук.

А в другому таймі Артем Бесєдін довів рахунок до розгромного, вдало зігравши на добиванні. А вже на в компенсований час Денис Попов забив четвертий м'яч "синьо-білих".

Кращими гравцями матчу визнано Микола Шапаренко та Денис Попов, отримали від експертів Sport.ua оцінку 7.0. У команді гостей найвищу оцінку отримав голкіпер Богдан Сарнавський (6.0).

Заміни "Динамо": Беньямін Вербич – 6,0; Артем Бесєдін – 6,5; Олександр Андрієвський – б / о.

Заміни "Львова": Педро – 5,0; Велвес – 5,0; Феліпе – б / о.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", "Десна" на виїзді обіграла "Ворсклу" 1: 0 і піднялася на друге місце в таблиці чемпіонату України.