“Динамо” стало восьмиразовим володарем Суперкубка України

Поєдинок завершився з рахунком 2: 1. В середині тайму підопічні Хацкевича втратили шанс відкрити рахунок.

Після скидки Караваєва Беньямін Вербич примудрився з ближньої дистанції потрапити м'ячем по польовому гравцеві "гірників". Зате донеччани використовували свій момент на третій компенсованій хвилині. Розіграш кутового допоміг відзначитися Алану Патріку.

Доля матчу вирішилася в трихвилинці ближче до завершення гри, коли спочатку з кутового ударом головою забивав Микита Бурда, а потім пострілом в падінні між ніг Хочолаві відзначився Гармаш.

Таким чином, "біло-сині" зрівнялися з "гірниками" за кількістю перемог у Суперкубку України – по восьми трофеїв на рахунку кожної команди.

Також цей трофей дозволив киянам наздогнати "Шахтар" за кількістю титулів, виграних в незалежній Україні. Тепер у клубів по 34 трофея.

Нагадаємо, як повідомляв УРА-Інформ, в Одесі, де в неділю, 28 липня, відбудеться матч за Суперкубок України між столичний "Динамо" і донецьким "Шахтарем", охорону на стадіоні "Чорноморець" готові забезпечити 1,2 тисячі правоохоронців.