Україна завоювала 19 медалей на Європейських іграх

Так, українські спортсменки здобули результат в 48,240 бала. Завдяки цьому результату наша жіноча пара розташувалася на другій сходинці, обійшовши представниць Росії. Чемпіонками стали представниці Білорусі Анна Ганчарова і Марія Махарінська з результатом 50,230 балів.

Додамо, що це вже 19-а нагорода в скарбничці України в Мінську-2019. Поки українська збірна – четверта в загальнокомандному медальному заліку.

Крім того, українські спортсмени в перші дні Європейських ігор в Мінську завоювали три золоті медалі. Першу золоту медаль завоювала дзюдоїстка Дарина Білодід у ваговій категорії до 48 кг. Наступну золоту медаль отримав дзюдоїст Георгій Зантарая, який виступив у ваговій категорії до 66 кг. Третю медаль отримала самбістка Анастасія Сапсай. Сапсай у ваговій категорії понад 80 кг перемогла в фіналі грузинську спортсменку Олену Кебадзе.

Нагадаємо, як повідомляв "УРА-Інформ", збірна України з художньої гімнастики завоювала срібну медаль на Європейських іграх в Мінську.