“Динамо” завоювало путівку в півфінал Кубка України

Поєдинок у Києві на "Олімпійському" завершився з мінімальним рахунком – 1: 0. При цьому командам знадобився екстра-тайм, щоб визначити переможця.

Разом з тим єдиний рік був Заби "біло-Сінін в основний час. На 79 хвилині форвард киян Назарій Русин відкрив рахунок, але арбітр Віталій Романов відмінив взяття воріт після підказки судді VAR – в офсайді перебував Беньямін Вербич.

Перемогу "Динамо" на 106 хвилині приніс Віктор Циганков, який вдало завершив атаку за участю Русина, Сидорчука та Кенджери.

Підопічні Олексія Михайличенка провели хороший поєдинок, граючи в неповному складі. З середини другого тайму кияни грали в меншості – червону картку отримав півзахисник Мохаммед Кадір.

Нагадаємо, як повідомляв УРА-Інформ, на попередньому етапі кубкового розіграшу київський клуб вибив чинного володаря Кубка України донецький "Шахтар" – 2: 1.