Цуренко вийшла у чвертьфінал турніру серії “WTA”

Відзначимо, що в матчі 1/8 фіналу Цуренко зустрілася з британкою Кеті Бултер і обіграла останню відразу в двох сетах з рахунком в 6: 3, 6: 3.

Всього гра тривала годину і 12 хвилин. За цей час Цуренко змогла успішно реалізувати брейк в четвертому і дев'ятому геймах. У другому сеті українка остаточно розбила представницю Британії зробивши два брейки та реалізувавши другий матч-бол.

Надалі Леся зустрінеться в рамках матчу з сербкою Ольгою Данилович. На даний момент суперниця українка перебуває на 179-му рядку рейтингу "WTA".

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", перша ракетка України Еліна Світоліна успішно стартувала в парному чвертьфіналі турніру в Монтерреї в парі з британкою Йоханною Конте.