Українські стрілки виграли срібло і бронзу на чемпіонаті Європи

У змаганні змішаних команд відзначилася пара Ігоря Кизима і Галини Авраменко, які з стрільби з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені з відстані 10 м отримали срібло. У свою чергу інша пара Вікторії Рибовалової і Данила Даниленко стала бронзовими призерами.

Далі спортсмени зійшлися в півфіналі, де перемогу здобули Кизим і Авраменко, вигравши раунд з рахунком 6:3. Разом з тим, в фіналі українська команда зазнала невдачі, програвши золото росіяну Михайлу Азаренко і Юлії Ейдензон. Гра завершилася з результатом в 4:6.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", Дмитро Підручний завоював бронзову медаль для України в першій гонці на чемпіонаті Європи з біатлону, який стартував в білоруських Раубічах.