Дарина Снігур поступилася у фіналі турніру ITF у Дубаї – ВІДЕО

Як наголошується, в поєдинку за титул 17-річна українка у двох сетах поступилася румунці Ане Богдан – 1: 6, 2: 6.

За попередньою інформацією, матч тривав трохи більше години. За цей час румунська тенісистка обіграла Снігур за годину і 2 хвилини, дозволивши чинній чемпіонці юніорського Вімблдону виграти тільки три гейми на своїй подачі і не заробити жодного брейк-поінт.

Додамо, Дар'я в четвертий раз в нинішньому році грала в фіналі турнірів ITF, але вперше програла. Раніше українка брала головні трофеї змагань в єгипетському Шарм-ем-Шейху, японської Касіва і ізраїльському Кирьят-Шмона.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", Жіноча тенісна асоціація WTA назвала Ешлі Барті кращою тенісисткою 2019 року.