Столичне “Динамо” обіграло “Олександрію” в домашньому матчі

Єдиний гол у матчі був забитий на 33-й хвилині зустрічі. Де Піна зробив навіс на ближню штангу, а там Миколенко в падінні головою пробив в дальній кут повз Паньківа. Для захисника Динамо це дебютний гол у футболці киян.

Таким чином, команді Олексія Михайличенка вдалося перервати п'ятиматчеву безпрограшну серію противника і піднятися на друге місце в турнірній таблиці. Олександрія з 19 очками залишається на четвертій позиції.

Наступного тижня 24 жовтня команди проведуть матчі третього туру групового етапу Ліги Європи. "Динамо" вдома прийматиме Копенгаген, Олександрія на виїзді зіграє проти "Сент-Етьєна".

Нагадаємо, як повідомляв УРА-Інформ, збірна України з футболу в понеділок, 14 жовтня, в Києві обіграла команду Португалії в рамках відбіркового матчу Євро-2020. Матч на "Олімпійському" завершився з рахунком 2: 1. Тепер завдяки цій перемозі команда Андрія Шевченка за тур до кінця кваліфікації гарантувала собі вихід на чемпіонат Європи з першого місця.