Радивилів виграв бронзу в опорному стрибку на ЧС зі спортивної гімнастики

У неділю, 13 жовтня, відбувся останній день змагань.

Як вже відомо, в опорному стрибку Україну представляв Ігор Радівілов. Український гімнаст впевнено виконав обидва свої стрибка, за які отримав середній бал 14,749. Цей результат приніс третє місце спортсмену.

Золото світової першості виграв представник Росії Микита Нагорний (14,966). Друге місце у ще одного росіянина Артура Далалояна (14,933).

Варто додати, що це друга медаль збірної України на чемпіонаті світу в Штутгарті.

Нагадаємо, як согобщал раніше "УРА-Інформ", українець Олег Верняєв став бронзовим призером в індивідуальному багатоборстві на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики, який проходить в німецькому Штутгарті. Ця медаль стала першою за всю історію України в багатоборства на чемпіонатах світу.