“Шахтар” обіграв “Динамо” на виїзді в УПЛ

Як зазначається, Жуніор Мораес вивів гостей вперед на 21-й хвилині. При цьому, новачок динамівців Жерсон Родрігеш на 39-й хвилині зрівняв рахунок.

На 64-й хвилині Марлос приніс гірникам перемогу. Таким чином, поєдинок в Києві на НСК "Олімпійський" і завершілмя з рахунком 2: 1.

Після трьох турів у донецької команди стовідсотковий результат – 9 очок. "Динамо" набрало 6 пунктів.

Тепер "Шахтар" є діючим чемпіоном України.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", клубний чемпіонат світу 2019 року відбудеться з 11 по 21 грудня в Катарі.

Зараз відомі п'ять учасників майбутнього турніру. Це переможець Ліги чемпіонів КОНКАКАФ "Монтерей" (Мексика), переможець ЛЧ ОФК "Ієнгом Спорт" (Нова Каледонія), переможець Ліги чемпіонів КАФ "Есперанс" (Туніс), переможець Ліги чемпіонів УЄФА "Ліверпуль" (Англія) і господарі турніру – чемпіон Катару "Аль-Садд".