Легкоатлетки принесли Україні два золота Універсіади в Неаполі

Показавши результат 71.25 метра, Климець обійшла польських спортсменок Мальвіну Копроним (70,89) і Катарину Фурманек (69,68).

Ольга Корсун принесла нашій збірній золоту медаль в секторі для потрійного стрибка. Показавши результат в 13.90 метра з останньої своєї спробі, вона обійшла найближчу суперницю Евеліс Таварес де Вейга на 9 см. Трійку призерів доповнила словенка Нея Філіпіч (13.73).

Срібну медаль завоювала збірна України з художньої гімнастики. Наші гімнастки посіли друге місце в командному багатоборстві.

Українки, показавши результат в 46,025 бала, поступилися лише суперницям з Росії (47,250). Трійку призерів доповнили японки, які набрали 42,200 бала.

Таким чином, за два дні до закінчення Універсіади в України в активі 10 виграних нагород – три золотих, чотири срібних і три бронзових, що дозволяє займати 16-е місце в командному заліку.

Нагадаємо, як повідомляв УРА-Інформ, першій ракетці України Еліні Світоліній не вдалося обіграти колишню першу тенісистку планети румунку Симону Халеп в півфіналі Вімблдону. У четвер, 11 липня, українка у двох сетах програла Халеп.