Збірна України U-20 стала чемпіоном світу

Поєдинок пройшов на міському стадіоні в Лодзі завершився з рахунком 3: 1. Головний арбітром матчу був призначений Ісмаїл Ельфатх.

Відзначається, що перший тайм завершився внічию – 1: 1. Так, збірна України пропустила гол з пенальті на самому початку матчу. Після цього він призначив 11-метровий, який на п'ятій хвилині реалізував Лі Кан Ін. Однак форвард київського "Динамо" Владислав Супряга на 34 хвилині зрівняв рахунок. Потім він же оформив дубль. На 89 хвилині ще один гравець національної команди Цітаішвілі встановив остаточний рахунок.

Відповідно збірна України U-20 вперше в історії виграла світову першість. У попередні розіграші українці доходили лише до 1/8 фіналу.

Нагадаємо, як повідомляв "УРА-Інформ", молодіжна збірна Італії з футболу стала опонентом збірної України в півфіналі чемпіонату світу 2019 серед команд U-20.