Стоматологічна допомога з виїздом додому від провідного лікаря Сергія Гончарука

Время чтения: 1 Мин. , 38 Секунд

Сергій Гончарук – лікар-стоматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, науковий співробітник, меценат та засновник Dental Center – першої стоматологічної клініки в Одесі, яка зуміла подолати відстань між пацієнтами та кваліфікованими лікарями за допомогою унікальної додаткової послуги Dental Mobile.

Dental Mobile – це автомобіль з усім необхідним стоматологічним обладнанням, який виїжджає разом з лікарями за викликом пацієнта. Метою створення цієї послуги для Сергія Гончарука є надання невідкладної допомоги мешканцям Осеси та регіону, які з певних причин не можуть дістатися до стоматологічного центру. Це можуть бути люди похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями пересування, з гострим болем, або діти, які бояться лікування у кабінеті, та навіть клієнти, які просто мають обмеження у вільному часі.

Забезпечення українців настільки якісним сервісом, індивідуальним підходом та надання максимально доступних стоматологічних послуг — це безумовно розвиток, який задає стандарти для галузі та робить життя мешканців Одеси комфортнішим.

За допомогою Dental Mobile лікарі Першого одеського приватного стоматологічного центру надають всю необхідну допомогу у будь якому місці, куди буде викликана бригада лікарів. У важких випадках спеціалісти супроводжують пацієнта в лікарню, надаючи всесторонню підтримку.

Серед послуг, які можуть бути надані безпосередньо у Dental Mobile:

  • діагностика стану ротової порожнини пацієнта;
  • знеболювання та пломбування зубів;
  • видалення пошкоджених чи зруйнованих зубів;
  • лікування запалень та флюсу;
  • комплексне протезування;
  • лікування травмування ротової порожнини та багато іншого.

Варто також зазначити, що аби досягти максимально успішного результату, Сергій Володимирович разом із колегами центру ретельно обирав передове стоматологічне обладнання, яке призначене для роботи в режимі постійного транспортування. Головним критерієм були максимальна зручність використання та забезпечення можливості якісного надання послуг. Також важливим фактором стала відповідність міжнародним медичним стандартам, що забезпечує безпечний огляд та проведення процедур.

Суттєво скорочує така послуга терміни надання допомоги. В межах міста забезпечується виїзд від 15 до 30 хвилин, до цього ж забезпечують можливість виклику Dental Mobile у будь-який день тижня, незважаючи на погодні умови.

Сергій Гончарук впевнений, що саме за такими послугами майбутнє української та світової стоматології, адже саме довге очікування на візит до кабінету доволі часто стає критичним фактором для пацієнтів.

Счастлив
Счастлив
0 %
Печален
Печален
0 %
Взволнован
Взволнован
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Сердитый
Сердитый
0 %
Удивлён
Удивлён
0 %

Добавить комментарий