Вже шість медалей і новий світовий рекорд: Кріпак знайшов, чим обрадувати Україну

Про цю інформацію повідомив “Укрінформ“, передає “УРА Информ“.

Максим Крипак 2 вересня узяв вже четвертую по рахунку золоту медаль в Японії, пропливши дистанцію 100 метрів на спині. Ще зумів встановити новий світовий паралимпийский рекорд – 57,19 секунд, оновивши свій колишній результат на 0,05 секунд.

Під час змагання головним суперником Крипака був представник Італії Стефано Раймонди. Але наш паралимпиец зумів випередити його на 2,17 секунди. Третє місце завоював плавець з Франції Флоранс Мараис.

Більше того у плавця в арсеналі вже є золоті медалі на дистанціях: 100 метрів вільним стилем, 100-метровке батерфляем, а також 400-метровке вільним стилем. Срібну медаль Крипак завоював на 50-метровій дистанції вільним стилем, а також бронзу Максиму вдалося завоювати в естафеті 4*100метров.

Максим приніс Україні вже 20 золоту медаль. Завдяки результатам українських паралимпийцев Україна в загальному медальному заліку займає п’яте місце.

Часом раніше повідомлялося, що українець Деревянченко побореться за статус обов’язкового претендента на чемпіонський титул.