Українець Насибов програв фінальну сутичку на Олімпіаді і завоював срібло

Сьогодні, четвертого серпня український борець греко-римського стилю Парвіз Насибов проводив фінальну сутичку на Олімпійських іграх Токіо. У ваговій категорії до 67 кг українцю протистояв Мохаммад Реза Гераї – чемпіон Азіатських Ігор 2019 року.

Український спортсмен сенсаційною вийшов у фінал змагань, пройшовши третього номера рейтингу віце-чемпіона світу, представника ОКР Артема Суркова і другого в рейтингу Ахмеда Ель-Саєда Хегазі з Єгипту, пише УРА-Інформ.

Суперник вийшов вперед 1: 0. Однак українець зрівняв рахунок за допомогою команди суперників, які взяли челендж після невдалого прийому Гераї. Перший період закінчився з рахунком 3: 1 на користь суперника після прийому Мохаммада.

Другий період українець почався з чергового дії суперника і Гераї повів 8: 1. Українець пішов вперед, але суперник зумів відбити атаки українця і передчасно виграти золото.

Таким чином, Парвіз Насибов виграв срібло.

Сьогодні, четвертого серпня, свій фінал проведе ще один українець Жан Беленюк.