Українець Беленюк вийшов у фінал Олімпійських ігор в боротьбі

Українець Жан Беленюк вийшов у фінал змагань з грек-римської боротьби на Олімпійських іграх в Токіо в ваговій категорії до 87 кг.

За вихід у фінал українець зустрічався з хорватом Іваном Гуклеком, який став переможцем світового відбіркового турніру на Олімпійські Ігри, пише УРА-Інформ.

Перший період виграв представник Хорватії з рахунком 1: 0. Бал він отримав за більш активні дії. У другому періоді Беленюк пішов в атаку і за допомогою захоплення зумів набрати сім пунктів. Супернику нічого не залишалося окрім того, як йти в атаку, але наш досвідчений спортсмен відбив всі спроби суперника і довів справу до вікторії.

Відзначимо, що на других Олімпійських іграх поспіль Беленюк виходить у фінал. На попередній Олімпіаді він став срібним призером.

Фінальна сутичка запланована на завтра, четвертого серпня.

Раніше ми повідомляли, що ще один представник України Парвіз Насибов в неймовірному стилі зумів здобути перемогу в півфіналі Олімпійських ігор в категорії до 67 кг.