Український плавець вийшов у фінал з Олімпійським рекордом

Українські плавці нарешті зуміли подолати попередній раунд на Олімпійських іграх в Токіо. Відразу два українські спортсмени пробилися у вирішальний заплив на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Михайло Романчук не тільки виграв свій попередній заплив, але і також показав кращий результат серед всіх спортсменів, які брали участь у відборі. Тепер його результат – 7.41,28. Таким чином, саме результат українця є Олімпійським рекордом у цій дисципліні, адже дистанція 800 метрів вільним стилем вперше представлена ​​на Олімпіаді, пише УРА-Інформ.

Крім цього, Романчук побив власний рекорд України, який встановив в 2019 році в Стокгольмі – 7.42,49.

У запливі Романчука четвертий результат показав ще один представник України Сергій Фролов. Його результат – 7.47,67. В результаті такі показники принесли Сергію також місце в фіналі змагань. Його результат виявився сьомим серед усіх учасників.

Раніше ми повідомляли, що українка Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу Олімпіади.