Україна поступилася Австрії на Євро-2020 і ризикує не вийти в плей-офф

Час читання:49 Секунд

У заключному матчі групового етапу Євро-2020 Україна зустрічалася з командою Австрії. Для того, щоб вийти точно в наступний етап змагань підопічним Андрія Шевченка потрібно було не програвати своєму сьогоднішньому супернику.

Однак Австрія з перших хвилин заволоділа перевагою і відразу показала, що саме вона хоче зайняти друге місце в групі, яке на 100% гарантує команді вихід у плей-офф. Свою перевагу австрійці реалізували на 21 хвилині, подачу з флангу замкнув Баумгартнер. Україна спробувала змінити ситуацію на полі, але нічого створити не зуміла, пише УРА-Інформ.

У другому таймі Україна поліпшила свою гру, але перевага все одно було на боці австрійців, хоча рахунок на табло їх повністю влаштовував. В результаті глядачів більше голів не побачили, а Україна так і не створила на 100% гольового шансу. Австрія перемогла 1: 0 і посіла друге місце в групі С.

Таким чином, Україна стала третьою в своїй групі і чекають результатів матчів в інших. Нагадаємо, що чотири кращі команди, які зайняли третім місця, пройдуть в 1/8 фіналу.