Євро-2020: Україна поступилася Нідерландам

Час читання:50 Секунд

Збірна України стартувала на чемпіонаті Європи з футболу. Підопічні Андрія Шевченка зустрічалися з Нідерландами в Амстердамі.

У першому таймі перевага була порожниною на боці команди Де Бура. Кращим гравцем в стартові 45-хвилин був воротар української команди Бущан, який зробив три неймовірних сейви і не дозволив суперникам відзначитися в стартовому таймі. В результаті незважаючи на тотальну перевагу голландців перші 45 хвилин завершилися з рахунком 0: 0, пише УРА-Інформ.

Другий тайм почався з провалу. Україна пропустила два голи, тут навіть не врятував нашу команду Бущан. Спочатку в наших воротах відзначився Вейналдум, а подвоїв перевагу Вегорст. При другому голі арбітр перевіряв правильність забитого м’яча, але нічого кримінального не побачив.

На 75 хвилині Андрій Ярмоленко прекрасним ударом з-за меж штрафного відквитав один м’яч. Через пару хвилин Яремчук зрівняв рахунок, відправивши м’яч у сітку воріт головою. На 85 хвилині Думфріс знову вивів Нідерланди вперед, забивши ударом головою. Цей гол став заключним в матчі. Нідерланди виграли 3:2.

Нідерланди – Україна – 3:2

Также читайте анонс четвертого ігрового дня ЄВРО-2020.