Україна розгромила Кіпр перед стартом на Євро-2020

Збірна України в заключному товариському поєдинку перед чемпіонатом Європи переграв команду Кіпру в Харкові на стадіоні “Металіст”. Підопічні Андрія Шевченка закинув чотири голи у ворота своїх суперників.

У кінцівці першого тайму після серії нереалізованих моментів Зубков вийшов один на один з голкіпером збірної Кіпру, але Панайоту сфолив і отримав червону картку, а також був призначений пенальті. Ярмоленко точно реалізував 11-метровий удар. Через кілька хвилин суддя призначив ще один пенальті в ворота Кіпру за гру рукою у штрафному. На цей раз пенальті реалізував Зінченко, пише УРА-Інформ.

У другому таймі Україна, граючи з перевагою в складі і на одного більше людини на поле забила ще двічі. Спочатку Яремчук після крутого розіграшу замкнув передачу з флангу. Крапку в матчі поставив Андрій Ярмоленко. 4: 0 – репетиція вдалося

Наступний матч у України вже на Євро-2020. У неділю підопічні Шевченка зіграють проти Нідерландів.

Раніше стала відома заявка збірної України на Євро-2020.