Тенісний турнір у Мельбурні: українка отримала відразу 2 перемоги

Українська тенісистка Марта Костюк виступила на турнірі WTA500, який проходить в Мельбурні. Про це пише УРА-Інформ з посиланням на 24 канал.

Стало відомо, що в матчі першого кола громадянка України, переграла Габриелу Дабровські з Канади з рахунком 6: 0, 6: 3. Варто відзначити, що Костюк 18 років.

Також повідомляється, що тенісистки провели на корті 57 хвилин. При цьому, Костюк оформила в свій актив 5 брейків, однак, на своїй подачі українка програла один гейм.

Костюк зустрінеться з посіяною під 7-м номером американкою Дженніфер Бреді за вихід до третього раунду змагань. Бреді раніше обіграла росіянку Світлану Кузнєцову з рахунком 6: 3, 6: 0.

Марта Костюк також здобула перемогу на кортах в Мельбурні вже в парному розряді. Українка в дуеті з білоруською Олександрою Сасновіч обіграла шістьох сіяних китаянок Сюй Іфань і Ян Чжаосюаня з рахунком 5: 7, 6: 4, 10: 6.

Варто відзначити, що в чвертьфіналі турніру Костюк і Сасновіч зіграють проти китаянок Сайсай Чжен і Ін-Ін Дуань.

Раніше повідомлялося, що українська тенісистка Марта Костюк не зуміла пробитися до фіналу престижного турніру серії WTA в Абу-Дабі. На шляху в вирішальний матч турніру українці протистояла представниця Росії.