Шахтар знову розгромно програв Боруссії в Лізі чемпіонів

Донецький Шахтар з розгромним рахунком поступився в четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Чемпіони України знову поступилися менхенгладбаской Боруссії.

Після трьох зіграних турів саме Шахтар і Боруссія посідали друге і перше місце в турнірній таблиці своєї групи, випереджаючи фаворитів Реал і Інтер. Після програного матчу в Києві з рахунком 0: 6 донецький клуб виходив на повторний поєдинок з бажанням взяти реванш або як мінімум набрати важливі очки в боротьбі за путівку в єврокубки навесні.

Про це пише УРА-Інформ.

Однак боротьби в матчі не було. Вже на 17 хвилині донецький клуб пропустив. Штіндель реалізував пенальті за фол Кривцова на емболію в штрафний. Ще через 17 хвилин у воротах Андрія П’ятова опинився другий м’яч. Елведі ударом головою зробив рахунок 2: 0. Уже в додатковий час першого тайму емболії довів рахунок до розгромного.

У другій 45-хвилинці Шахтар мав кілька непоганих моментів забити гол престижу, але реалізувати шанси так і не зумів. У підсумку в ворота Пятова влетів ще й четвертий м’яч – відзначився Вендт.

У підсумку 0:10 для Шахтаря за два матчі проти Боруссії і шанси навіть на потрапляння в Лігу Європи зараз дуже маленькі, потрібно знову брати очки в іграх з Реалом і Інтером.

Боруссія М – Шахтар 4:0

Раніше ми повідомляли, що ФІФА оголосила список претендентів на премію The Best в 2020 році.